Wyślij wiadomość
aboutus

Profil firmy

INDUSTRIA DEALS (NAZWA MARK:PPP Solution)) jest profesjonalnym producentem i dostawcą płyt PP/PE i płyt plastikowych falistej w Suzhou w Chinach.drukowanie i ochrona .

Nasze produkty obejmują PP Honeycomb Board, Bubble Guards, polipropylenową falę plastikową (corflute i coroplast), PE Single/Double Faced Corrugated Sheet, Multiwall PP sheets,Płyty z pączków miodnych z PP, wielokrotnie używane pudełka palety, plastikowe osłony drzew, tablicę betonową, tablicę ramy, papier ochronny podłogi i rozwiązania maszynowe na zamówienie, takie jak maszyny do spawania membranowe, maszyny do wytwarzania rękawów palet,Maszyna do uszczelniania krawędzi bocznych.

Na podstawie zanieczyszczenia środowiska i oczyszczania ścieków ogromne zapotrzebowanie, teraz nasza firma konstruktor maszyny oferuje MBR membrany spawalnicze maszyny,Maszyna do spawania membranowego DTRO i maszyna do spawania membranowego PVDF/PTFEPoduszka z membrany również dostępna.

Jako odpowiedzialna firma, zobowiązujemy się do dostarczania inteligentniejszych rozwiązań opakowaniowych naszym klientom na całym świecie, pomagając im obniżyć koszty eksploatacji i dodawać wartości do ich działalności.

PLASTECH CEL

Rozwiązanie PPPdąży do bycia liderem w dziedzinie tworzenia kartonów i kartonów z tworzyw sztucznych,Zmiany i lepsze funkcje środowiskowe i przyczynić się do naszego życia na granicach sposób plastikowych kartonów i pudełek producentów na całym świecie.
Rozwiązanie PPPjest przedsiębiorstwem odpowiedzialnym społecznie, które przyczynia się pozytywnie do społeczności, w których działa,minimalizuje wpływ swojej działalności gospodarczej na środowisko,zapewnia bezpieczne i sprawiedliwe środowisko pracy, zapewnia możliwości pracownikom, traktuje wszystkich zainteresowanych stron i partnerów z szacunkiem oraz popiera dobre praktyki i zachowania.

 

PP Honeycomb Sandwich Panel PP Hollow Sheet PP Plastic Formwork

Historia

Teraz nadchodzi nowa akcja.

2020:

W Indiach uruchomiono pierwszą linię produkcyjną maszyny do produkcji tulei paletowych pp o strukturze plastra miodu.

2016:

Plastech na targach Austrilia Plastic Fair.

2015:

PlasTech odwiedza australijskiego klienta i rynek wyszukiwania.

2014:

Eksportowanie płyty PP o strukturze plastra miodu dla firmy z branży motoryzacyjnej

2013:

Uczestniczy w Chinaplast

2012:

Dodano tekturę falistą z PP.

2011:

Firma uczestniczy w Indiaplast.

2010:

Założenie Suzhou PlasTech.

Usługa

Dzięki dogłębnej znajomości technologii PP o strukturze plastra miodu i technologii maszyn do produkcji tektury falistej, PlasTech jest w stanie zaoferować szeroką gamę tektury falistej z PP o strukturze plastra miodu i blachy falistej do pakowania i ochrony pojazdów.

Nasze motto:

Jakość i wydajność

Niezawodność i trwałość

Konkurencyjna cena

Rzetelne i uczciwe partnerstwo

Innowacyjny i atrakcyjny design

Szybki projekt i dostawa

Koncepcja dostarczenia

 

 

Nasz zespół

Jesteśmy profesjonalnym zespołem, mamy profesjonalny i techniczny personel, dział inżynierii ma projektanta maszyn, producenta form i inżyniera posprzedażnego ;
Jesteśmy młodym zespołem, przeciętny wiek naszego kierownictwa wynosi zaledwie 30 lat, pełen młodzieńczego ducha i innowacyjnego ducha;
Jesteśmy oddanym zespołem, koncentrujemy się na produkcji tektury falistej pp i blach falistych, więcej uwagi, więcej lepszych produktów;
Jesteśmy zespołem marzeń, jesteśmy z całego kraju,
jako wspólne marzenie, aby robić naprawdę dobre przedsiębiorstwa wysokiej jakości, aby zapewnić klientom więcej usług produkcji płyt PP o strukturze plastra miodu

Our Culture

Cmmitment dla środowiska

PlasTech założony jest świadomy wpływu, jaki mogą wywierać jego zakłady, a zatem kontroluje i reguluje emisje gazu, pozostałości i pyłów, które są częścią procesu produkcyjnego.
Będąc pionierem w swojej branży, PlastTech zobowiązuje się do ochrony środowiska na początku swojego powstania, uzyskując certyfikat ISO 9001 i ISO 14001.
Staraj się zmniejszyć zużycie materiałów i energii, poddaj recyklingowi jak najwięcej i, gdzie to możliwe, pozyskaj energię ze źródeł odnawialnych
Popieraj zdrowe praktyki środowiskowe dla naszych pracowników, dostawców, partnerów i klientów
Spełniają i przekraczają wszystkie obowiązki środowiskowe w zakresie ustawodawstwa, Podejmując praktyczne działania w celu wsparcia zaangażowania Chin w emisję dwutlenku węgla w UNFCCC

Zaangażowanie pracowników

Zawsze traktuj pracowników uczciwie i z szacunkiem.Zapewnić doskonałe warunki pracy.
Wynagradzaj naszym pracownikom uczciwie i nadal zapewniaj program podziału zysków.Komunikuj się otwarcie i uczciwie ze wszystkimi pracownikami.
Zapewnij wszystkim pracownikom odpowiednie szkolenia i możliwości rozwoju.Spełniaj i przekraczaj wszelkie przepisy dotyczące równych szans.
Spełniamy i przekraczamy wszelkie przepisy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne środowisko pracy.

Zobowiązanie do dostawców, kontrahentów, klientów, partnerów, przemysłu

Traktuj uczciwie i z szacunkiem

Współpracuj tylko z dostawcami, kontrahentami, klientami i partnerami społecznie odpowiedzialnymi

Staraj się zapewnić bardzo wysoki poziom obsługi klienta

Osiągnij bardzo wysoki poziom zadowolenia klienta

Odgrywaj wiodącą rolę w stymulowaniu pozytywnych zmian w sektorach biznesowych, w których działamy

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Chuck
Tel : 0086-18661689693
Pozostało znaków(20/3000)