| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Nazwa produktu | Plastikowy wnętrzny kącik ochronny dla wyrobów ochronnych |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Numer modelu | Pusta płyta PP |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
| Gęstość | 1,6-12 mm |
| Nazwa produktu | Zastosowany rozmiar Sklep obrotowy Sklep z plastikowymi częściami |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Numer modelu | Pusta płyta PP |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
| Kolor | biały, czarny, dostosowany |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa / tektura falista PP |
|---|---|
| Grubość | 3-6 mm, 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa / tektura falista PP |
|---|---|
| Grubość | 3-6 mm, 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa / tektura falista PP |
|---|---|
| Grubość | 3-6 mm, 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| Pokrywka i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Vaccum & Blowing |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| Pokrywka i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Vaccum & Blowing |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |