| Szybkość zgrzewania | Wysoki |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Uszczelnienie jednostronne | Dostępny |
| Nazwa | Maszyna do uszczelniania krawędzi |
| Nazwa produktu | PP Ochronny narożnik pusty Ochraniacze narożne z tworzywa sztucznego do ścian |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Numer modelu | Pusta płyta PP |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
| Gęstość | 1,6-12 mm |
| Nazwa produktu | Składane na stery plastikowe z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Numer modelu | Pusta płyta PP |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
| Kolor | biały, czarny, dostosowany |
| Odporność na ogień | FR |
|---|---|
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Izolacja akustyczna | Doskonały |
| Kolor | biały, szary, czarny, niebieski itp. |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu |
| Kolor | biały, szary, czarny, niebieski itp. |
|---|---|
| Odporność na ogień | NIE |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu |
| Waga | 2500gsm-3500gsm |
| Przyjazny środowisku | Tak |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |