| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8mm |
| Kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bańka |
| Stopień | FR, antystatyczny, koronowy, przewodzący |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8mm |
| Kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bańka |
| Stopień | FR, antystatyczny, koronowy, przewodzący |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | Antystatyczna, FR, koronowa, przewodząca |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Antypoślizgowe, antystatyczne, stabilizowane UV, koronowe |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| Pokrywka i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Vaccum & Blowing |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | Laminowanie, stabilizowane UV, koronowe, przewodzące |