| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Antystatyczna, koronowa, przewodząca |
| Nazwa produktu | FR 2.7 - 30 mm Płyty z pąków miodnych PP Płyty z pąków miodnych z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | 5 mm trwały panel z pączkami miodnymi do ochrony podłogi z pączkami miodnymi |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | 12mm PP Płytka z pączkami do lotu Panel Heave Matte Płytka z pączkami do lotu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | POLYFAVO Podwójne płyty z pączków miodnych do opakowań z arkuszy z pączków miodnych PP |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | Wysokiej sztywności panel z pąków miodnych PP z pąkami z pąków miodnych |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | 4 mm Corona PP Arkusz o strukturze plastra miodu do drukowania |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | 5 mm czarny pp plaster miodu do liniowca van |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | Pojemnik z plecakami miodnymi z PP, pudełko z rękawami palet HDPE do transportu logistycznego |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | HDPE + PP |
| Kolor | Czarny, niebieski, szary itp. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Nazwa produktu | Wielobarwne płyty podłogowe PP Płyty pustkowe PP Plastykowe płyty podłogowe |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Numer modelu | Pusta płyta PP |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
| Gęstość | 1,6-12 mm |