| Grubość | 3-30mm |
|---|---|
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Powierzchnia | Gładkie, teksturowane, laminowane |
| Odporność na wilgoć | Wodoodporny |
| Przyjazny środowisku | Tak |
| Powierzchnia | Gładkie, teksturowane, laminowane |
|---|---|
| Grubość | 3-30mm |
| Izolacja akustyczna | Doskonały |
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Odporność na ogień | Doskonały |
| Używać | Ochrona powierzchni |
|---|---|
| Kolor | biały, szary, czarny, niebieski itp. |
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Trwałość | Wysoka trwałość |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Kolor | szary, czarny, niebieski itp. |
|---|---|
| Trwałość | Wysoka trwałość |
| Powierzchnia | Gładkie, teksturowane, laminowane |
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Grubość | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Kolor | biały, szary, czarny, niebieski itp. |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Grubość | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Kolor | biały, szary, czarny, niebieski itp. |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | Sztancowanie, stabilizowane UV, koronowe, przewodzące |
| Odporny na plamy | Tak |
|---|---|
| ognioodporny | Tak |
| wielokrotnego użytku | Tak |
| Ochrona powierzchni | Tak |
| Typ | tymczasowa ochrona podłogi |