| Nazwa produktu | 3mm Teksturowany Panel Sandwich Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | Brutalny teksturowany 10 mm czarny płytka z pączkami PP do skrzynki lotniczej |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Trwałość | Wysoka trwałość |
|---|---|
| Odporność na wilgoć | Wodoodporny |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Izolacja akustyczna | Doskonały |
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Odporność na ogień | - Nie, nie. |
|---|---|
| Przyjazny środowisku | - Tak, proszę. |
| Waga | 600 gm-3500 gm |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Użycie | Panel samochodowy, pudełko paletowe, drukowanie |
| Izolacja akustyczna | Doskonały |
|---|---|
| Odporność na wilgoć | Wodoodporny |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu |
| Używać | Ochrona powierzchni |
| Przyjazny środowisku | Tak |
|---|---|
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Możliwość recyklingu | nadający się do recyklingu |
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Odporność na wilgoć | Wodoodporny |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
|---|---|
| Trwałość | Wysoka trwałość |
| Odporność na wilgoć | Wodoodporny |
| Możliwość recyklingu | nadający się do recyklingu |
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Używać | Ochrona powierzchni |
|---|---|
| Odporność na ogień | FR |
| Możliwość recyklingu | nadający się do recyklingu |
| Grubość | 3mm 5mm |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa / tektura falista PP |
|---|---|
| Grubość | 3-6 mm, 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |