| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30mm |
| Kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Antystatyczny, koronowy, przewodzący |
| Przyjazny środowisku | Tak |
|---|---|
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Możliwość recyklingu | nadający się do recyklingu |
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Odporność na wilgoć | Wodoodporny |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | Sztancowanie, stabilizowane UV, koronowe, przewodzące |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |