| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Długość spawania | 1300-5000 mm |
| Grubość spawania | 3mm-30mm |
| Typ | Maszyna do produkcji rękawów |
| Rozmiar maszyny | 3000x1200x1000mm |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Zagęszcza | 2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Zagęszcza | 2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Zagęszcza | 2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |
| Ochrona powierzchni | Tak |
|---|---|
| Spoiwo | NIE |
| nadający się do recyklingu | Tak |
| Grubość | 3mm 5mm |
| Kolor | szary, niebieski, czarny itp. |
| Odporny na plamy | Tak |
|---|---|
| wielokrotnego użytku | Tak |
| Ochrona powierzchni | Tak |
| Wodoodporny | Tak |
| Grubość | 3mm 5mm |