| Typ | Automatyczny |
|---|---|
| Szerokość uszczelnienia | Dostosowane |
| Typ krawędzi | Bez dziur w rundzie |
| Tryb działania | Automatyczny/półautomatyczny |
| Wymiar | Dostosowane |
| Maksymalna szerokość | 1200 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 0,9–2 mm |
| GSM | 240–1000 |
| Druk | Sitodruk |
| waga rolki | 15 kg |
| Maksymalna szerokość | 1200 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 0,9–2 mm |
| GSM | 240–1000 |
| Druk | Sitodruk |
| waga rolki | 15 kg |
| Maksymalna szerokość | 1200 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 0,9–2 mm |
| GSM | 240–1000 |
| Druk | Sitodruk |
| waga rolki | 15 kg |
| Maksymalna szerokość | 1200 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 0,9–2 mm |
| GSM | 240–1000 |
| Druk | Sitodruk |
| waga rolki | 15 kg |
| Maksymalna szerokość | 1200 mm |
|---|---|
| Pogrubia | 0,9-2 mm |
| GSM | 240-1000 |
| Druk | Sitodruk |
| Waga rolki | 15 kg |
| Obróbka powierzchniowa | Antystatyczny itp |
|---|---|
| Minimalne zamówienie | 50 sztuk |
| Paleta i pokrywa | Dwuwarstwowe formowanie z rozdmuchem |
| Taca rozdzielająca | Dostępny |
| Plastikowy zamek | Dostępny |
| Antypoślizgowa | Tak |
|---|---|
| Rozmiar | Dostępne różne rozmiary |
| Kolor | szary, niebieski, czarny itp. |
| Wodoodporny | Tak |
| Łatwe do zainstalowania | Tak |
| Pobór energii | niski |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Zasilacz | 220v/380v/415v |
| Wymiar | Dostosowane |
| Grubość uszczelnienia | 3-6mm 8-13mm |
| Obróbka materiału | Płyta PDVF, płyta PCV, płyta PPN lub rura |
|---|---|
| Spręż powietrze | Normalna |
| Rozmiar maszyny | 3000x1200x1000mm |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Temperatura i czas | Nastawny |