| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| Pokrywka i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Vaccum & Blowing |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8mm 10mm 12mm 15mm |
| Pokrywa i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Odkurzanie i dmuchanie |
| Stopień | Antystatyczny, stabilizowany promieniami UV, koronowy, przewodzący |
| Części zamienne | Dostępny |
|---|---|
| Logo firmy | Dostępny |
| Pokrywa | Dostępny |
| Obciążenie statyczne | 4000 kg |
| Nr serii | Dostosowane |
| Nazwa produktu | Pakowanie z przezroczystego tworzywa sztucznego HDPE w rozmiarze 1200x1000x900mm, sztaplowane |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | HDPE + PP |
| Kolor | Czarny, niebieski, szary itp. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe pojemniki do przechowywania z HDPE, plastikowe, niestandardowe pudełko do pakowania |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | HDPE + PP |
| Kolor | Czarny, niebieski, szary itp. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Nazwa produktu | Plastykowe magazynki Palety na zamówienie Pudełka z rękawami Palety z plastikowymi rękawami |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | HDPE + PP |
| Kolor | Czarny, niebieski, szary itp. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Nazwa produktu | 1600x1145x1067mm Opakowania z rękawem z paletami |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | HDPE + PP |
| Kolor | Czarny, niebieski, szary itp. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Nazwa produktu | Pojemnik z plastikowym rękawem do masowego przechowywania |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | HDPE + PP |
| Kolor | Czarny, niebieski, szary itp. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Nazwa produktu | Wodaodporne plastikowe pojemniki z rękawem Palety Palety do części samochodowych |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | HDPE + PP |
| Kolor | Czarny, niebieski, szary itp. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Nazwa produktu | Zwrotny składany składany plastikowy pudełko na palety do części samochodowych |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | HDPE + PP |
| Kolor | Czarny, niebieski, szary itp. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |