| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Pogrubia | 1,6-13 mm |
| GSM | 240-4000 |
| Druk | Sitodruk + druk cyfrowy |
| Kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa / tektura falista PP |
|---|---|
| Grubość | 3-6 mm, 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Pakowanie, stabilizowane UV, koronowe, przewodzące |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Antystatyczna, pakująca, koronowa, przewodząca |
| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| Pokrywka i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Vaccum & Blowing |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |