| Rozmiar maszyny | 3000x1200x1000mm |
|---|---|
| Napięcie | 380V |
| Waga | 1000 kg |
| Grubość spawania | 3mm-30mm |
| Długość spawania | 1300-5000 mm |
| Długość spawania | 1300-5000 mm |
|---|---|
| Temperatura i czas | Nastawny |
| Obróbka materiału | Płyta PDVF, płyta PCV, płyta PPN lub rura |
| Waga | 1000 kg |
| Spręż powietrze | Normalna |
| Nazwa produktu | Zastosowany rozmiar Sklep obrotowy Sklep z plastikowymi częściami |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Numer modelu | Pusta płyta PP |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
| Kolor | biały, czarny, dostosowany |
| Kolor | biały, szary, czarny, niebieski itp. |
|---|---|
| Odporność na ogień | NIE |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu |
| Waga | 2500gsm-3500gsm |
| Przyjazny środowisku | Tak |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu / Bubble |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |