| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-30 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Die Cut, stabilizowany UV, Corona, przewodzący |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | FR, antystatyczny, koronowy, przewodzący |
| Materiał | PP/PE |
|---|---|
| Szybkość zgrzewania | Wysoki |
| Grubość uszczelnienia | 3-6mm 8-13mm |
| System sterowania | PLC |
| Typ | Automatyczny |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | Laminowanie, stabilizowane UV, koronowe, przewodzące |
| Obróbka powierzchniowa | Antystatyczny itp |
|---|---|
| Logo firmy | Dostępny |
| Materiał rękawa | Panele o strukturze plastra miodu 10 mm Pp |
| Taca rozdzielająca | Dostępny |
| Paleta i pokrywa | Dwuwarstwowe formowanie z rozdmuchem |
| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| Pokrywka i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Vaccum & Blowing |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| Pokrywka i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Vaccum & Blowing |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| Pokrywka i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Vaccum & Blowing |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8mm |
| Kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bańka |
| Stopień | FR, antystatyczny, koronowy, przewodzący |