| Nazwa produktu | Wielokrotnie używalne duże pudełko na palety z twardych tworzyw sztucznych do części samochodowych |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | HDPE + PP |
| Kolor | Czarny, niebieski, szary itp. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Nazwa produktu | Wielkie ciężkie przemysłowe składane pojemniki z rękawem do przechowywania masowego |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | HDPE + PP |
| Kolor | Czarny, niebieski, szary itp. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Zagęszcza | 2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |
| Kolor | Szaro czarny |
|---|---|
| Materiał | HDPE+PP |
| Minimalne zamówienie | 50 sztuk |
| Dynamiczny stos | 1+1 |
| Pokrywa | Dostępny |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Zagęszcza | 2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |
| Materail | Fala falista UV PP |
|---|---|
| Pogrubia | 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| Kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Zagęszcza | 2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Zagęszcza | 2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Zagęszcza | 2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Zagęszcza | 2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |