| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 1,6–13 mm |
| GSM | 240–4000 |
| Druk | Sitodruk + Druk Didital |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Używać | Ochrona powierzchni |
|---|---|
| Odporność na ogień | FR |
| Możliwość recyklingu | nadający się do recyklingu |
| Grubość | 3mm 5mm |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |