| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bubble |
| Stopień | Edge Sealed, Stabilized UV, Corona |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8mm |
| Kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bańka |
| Stopień | FR, antystatyczny, koronowy, przewodzący |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8mm |
| Kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bańka |
| Stopień | FR, antystatyczny, koronowy, przewodzący |
| Kieszeń na etykiety | Tak nie |
|---|---|
| Materiał | HDPE+PP |
| Taca rozdzielająca | Dostępny |
| Obróbka powierzchniowa | Antystatyczny itp |
| Plastikowy zamek | Dostępny |
| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| Pokrywka i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Vaccum & Blowing |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| Pokrywka i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Vaccum & Blowing |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 12 mm 15 mm 18 mm |
| GSM | 8000 gsm 9000 gsm |
| Druk | Sitodruk |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 12 mm 15 mm 18 mm |
| GSM | 8000 gsm 9000 gsm |
| Druk | Sitodruk |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Pogrubia | 12mm 15mm 18mm |
| GSM | 8000 g/m² 9000 g/m² |
| Druk | Sitodruk |
| Kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |