| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8mm |
| Kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bańka |
| Stopień | FR, antystatyczny, koronowy, przewodzący |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 3-8mm |
| Kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | 6 8 Bańka |
| Stopień | FR, antystatyczny, koronowy, przewodzący |
| Zamknięcie krawędzi | Tak |
|---|---|
| Taca rozdzielająca | Dostępny |
| Stosowanie | Opakowania samochodowe, żywność, opakowania przemysłowe |
| Składanie | M, Z |
| Materiał | HDPE+PP |
| Kieszeń na etykiety | Tak nie |
|---|---|
| Materiał | HDPE+PP |
| Logo firmy | Dostępny |
| Składanie | M, Z |
| Zamknięcie krawędzi | Tak |
| Materiał | HDPE+PP |
|---|---|
| Taca rozdzielająca | Dostępny |
| Obróbka powierzchniowa | Antystatyczny itp |
| Składanie | M, Z |
| Kolor | Szary, czarny lub dostosowany |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 12 mm 15 mm 18 mm |
| GSM | 8000 gsm 9000 gsm |
| Druk | Sitodruk |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Materiał rękawa | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| Pokrywka i paleta | HDPE |
| Przetwarzanie | Vaccum & Blowing |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Zamknięcie krawędzi | Tak |
|---|---|
| Taca rozdzielająca | Dostępny |
| Składanie | M, Z |
| Obróbka powierzchniowa | Antystatyczny itp |
| Materiał rękawa | Panele o strukturze plastra miodu 10 mm Pp |
| Opuść drzwi | Tak nie |
|---|---|
| Kieszeń na etykiety | Tak nie |
| Taca rozdzielająca | Dostępny |
| Materiał | HDPE+PP |
| Obróbka powierzchniowa | Antystatyczny itp |