| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wood pallet |
|---|---|
| Delivery Time | 7 working days |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability | 10 tons per day |
| Place of Origin | China |
| Używać | Ochrona powierzchni |
|---|---|
| Kolor | biały, szary, czarny, niebieski itp. |
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Trwałość | Wysoka trwałość |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Kolor | szary, czarny, niebieski itp. |
|---|---|
| Trwałość | Wysoka trwałość |
| Powierzchnia | Gładkie, teksturowane, laminowane |
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Powierzchnia | Gładki |
|---|---|
| Falisty | Tak |
| Odporny na promieniowanie UV | NIE |
| Długość | 2400 mm |
| Nadający się do druku | Tak |
| Grubość | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Kolor | biały, szary, czarny, niebieski itp. |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Grubość | 7mm 10mm 12mm 13mm |
|---|---|
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Kolor | biały, szary, czarny, niebieski itp. |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Szczegóły pakowania | drewniana paleta |
|---|---|
| Czas dostawy | 15 dni |
| Payment Terms | L/C, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50000 metr kwadratowych miesięcznie |
| Place of Origin | China |
| Szybkość zgrzewania | Wysoki |
|---|---|
| Typ | Automatyczny |
| Gwarancja | 1 rok |
| Uszczelnienie jednostronne | Dostępny |
| Nazwa | Maszyna do uszczelniania krawędzi |
| Waga | Dostosowane |
|---|---|
| Szerokość uszczelnienia | Dostosowane |
| Szybkość zgrzewania | Wysoki |
| System sterowania | PLC |
| Typ | Automatyczny |