| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 12 mm 15 mm 18 mm |
| GSM | 8000 gsm 9000 gsm |
| Druk | Sitodruk |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Materiał | PP |
|---|---|
| Grubość | 8 mm 10 mm 12 mm 15 mm |
| kolor | Biały, czarny, szary, niebieski itp |
| Struktura | Plaster miodu |
| Stopień | Antystatyczna, stabilizowana UV, koronowa, przewodząca |
| Maksymalna szerokość | 2550 mm |
|---|---|
| Zagęszcza | 12 mm 15 mm 18 mm |
| GSM | 8000 gsm 9000 gsm |
| Druk | Sitodruk |
| kolor | Biały, czarny, niebieski, żółty, szary itp |
| Zamknięcie krawędzi | Tak |
|---|---|
| Taca rozdzielająca | Dostępny |
| Składanie | M, Z |
| Obróbka powierzchniowa | Antystatyczny itp |
| Materiał rękawa | Panele o strukturze plastra miodu 10 mm Pp |
| Opuść drzwi | Tak nie |
|---|---|
| Kieszeń na etykiety | Tak nie |
| Taca rozdzielająca | Dostępny |
| Materiał | HDPE+PP |
| Obróbka powierzchniowa | Antystatyczny itp |
| Materiał | HDPE+PP |
|---|---|
| Opuść drzwi | 2 szt |
| Plastikowy zamek | NIE |
| Logo firmy | Dostępny |
| Obciążenie statyczne | 4000 kg |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Zagęszcza | 2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |
| Materail | UV PP Corflute |
|---|---|
| Zagęszcza | 2 mm 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| GSM | 250 280 300 350 400 450 500 |
| Drukowanie logo | Sitodruk |
| kolor | Biały, zielony, różowy, niebieski, żółty, szary itp |
| Odporny na promieniowanie UV | NIE |
|---|---|
| Ogniotrwały | NIE |
| Lekki | Tak |
| Nadający się do druku | Tak |
| Antystatyczny | NIE |
| Grubość | 3-30mm |
|---|---|
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Powierzchnia | Gładkie, teksturowane, laminowane |
| Odporność na wilgoć | Wodoodporny |
| Przyjazny środowisku | Tak |