| Minimalne zamówienie | 50 sztuk |
|---|---|
| Opuść drzwi | Tak nie |
| Obróbka powierzchniowa | Antystatyczny itp |
| Zamknięcie krawędzi | Tak |
| Nr serii | Dostosowane |
| Odporny na plamy | Tak |
|---|---|
| ognioodporny | Tak |
| wielokrotnego użytku | Tak |
| Ochrona powierzchni | Tak |
| Typ | tymczasowa ochrona podłogi |
| Nazwa produktu | Plastikowy wnętrzny kącik ochronny dla wyrobów ochronnych |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Numer modelu | Pusta płyta PP |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
| Gęstość | 1,6-12 mm |
| Nazwa produktu | Wytrzymały ESD Plastyczny Panel Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki Płytk |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
|---|---|
| Przyjazny środowisku | Tak |
| Rozmiar | Maksymalna szerokość do 2000 mm |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu |
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |
| Kolor | biały, szary, czarny, niebieski itp. |
|---|---|
| Wytrzymałość | Wysoka wytrzymałość |
| Tworzywo | Płyta PP o strukturze plastra miodu |
| Odporność na wilgoć | Wodoodporny |
| Izolacja akustyczna | Doskonały |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu / osłona bąbelkowa |
|---|---|
| Grubość | 8-15 mm |
| Szerokość | 1300/1500 mm |
| Długość | Zwyczaj |
| Kontrola | Siemens |