| Nazwa produktu | FR 2.7 - 30 mm Płyty z pąków miodnych PP Płyty z pąków miodnych z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | POLYFAVO Podwójne płyty z pączków miodnych do opakowań z arkuszy z pączków miodnych PP |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | Pojemnik z plecakami miodnymi z PP, pudełko z rękawami palet HDPE do transportu logistycznego |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | HDPE + PP |
| Kolor | Czarny, niebieski, szary itp. |
| Logo | Przyjmowane logo dostosowane |
| Lekki | Tak |
|---|---|
| Materiał | PP |
| Szerokość | 1200 mm |
| nadający się do recyklingu | Tak |
| Powierzchnia | Gładki |
| Lekki | Tak |
|---|---|
| Antystatyczny | NIE |
| Materiał | PP |
| nadający się do recyklingu | Tak |
| Nadający się do druku | Tak |
| Szerokość | 1200 mm |
|---|---|
| Nadający się do druku | Tak |
| Materiał | PP |
| Antystatyczny | NIE |
| Falisty | Tak |
| Trwałość | Wysoka trwałość |
|---|---|
| Odporność na wilgoć | Wodoodporny |
| Odporność chemiczna | Doskonały |
| Izolacja akustyczna | Doskonały |
| izolacja cieplna | Doskonały |
| Izolacja akustyczna | Doskonały |
|---|---|
| Odporność na wilgoć | Wodoodporny |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu |
| Używać | Ochrona powierzchni |
| Odporność na ogień | FR |
|---|---|
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Izolacja akustyczna | Doskonały |
| Kolor | biały, szary, czarny, niebieski itp. |
| Materiał | Płyta PP o strukturze plastra miodu |
| Odporność na ogień | - Nie, nie. |
|---|---|
| Przyjazny środowisku | - Tak, proszę. |
| Waga | 600 gm-3500 gm |
| Powierzchnia | Laminowanie tkanin |
| Użycie | Panel samochodowy, pudełko paletowe, drukowanie |