| Nazwa produktu | Wielobarwne płyty podłogowe PP Płyty pustkowe PP Plastykowe płyty podłogowe |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Numer modelu | Pusta płyta PP |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
| Gęstość | 1,6-12 mm |
| Nazwa produktu | PP Ochronny narożnik pusty Ochraniacze narożne z tworzywa sztucznego do ścian |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Numer modelu | Pusta płyta PP |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
| Gęstość | 1,6-12 mm |
| Nazwa produktu | Składane na stery plastikowe z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Numer modelu | Pusta płyta PP |
| Materiał | 100% dziewiczy PP |
| Kolor | biały, czarny, dostosowany |
| Nazwa produktu | Brutalny teksturowany 10 mm czarny płytka z pączkami PP do skrzynki lotniczej |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | 3mm Teksturowany Panel Sandwich Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki Płytki |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | 4 mm Corona PP Arkusz o strukturze plastra miodu do drukowania |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | 5 mm czarny pp plaster miodu do liniowca van |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | 5 mm trwały panel z pączkami miodnymi do ochrony podłogi z pączkami miodnymi |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | 12mm PP Płytka z pączkami do lotu Panel Heave Matte Płytka z pączkami do lotu |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |
| Nazwa produktu | FR 2.7 - 30 mm Płyty z pąków miodnych PP Płyty z pąków miodnych z tworzyw sztucznych |
|---|---|
| Marka | Polyfavo |
| Materiał | PP |
| Gęstość | 2,7-30 mm |
| Szerokość | Maks. 1600 mm |